ثبت سفارش

اطلاعات تماس
اطلاعات سفارش
    09334177243

مراحل سفارش به خشت آذین

تماس با ما و مشاوره در مورد محصولی و یا خدماتی که شما نیاز دارید.

روشهای تماس با ما:

  1. تماس مستقیم و فوری با شماره تلفن: 91307178-021
  2. ارسال پیام بوسیله فرم موجود در صفحه تماس با ما در سایت

ارسال عکس یا طرح پیشنهادی شما برای ما که می تواند یک طرح ساده که خودتان آن را ترسیم کرده اید و یا عکسی از اینترنت باشد و یا هر فایلی که ما را در تفهیم بهتر آنچه شما نیاز دارید یاری کند.

عکس زیر یک نمونه از تصاویر ارسالی توسط مشتری و سرامیک ساخته شده توسط ما را نمایش میدهد.

سفارش ساخت

سایز 40 در 40 سانتیمتر

 پس از اطلاع از نیاز شما و محصولی که جهت سفارش در نظر دارید ما هم برای شما پیشنهاداتی خواهیم داشت و یا حتی ممکن است سفارش شما در سبد محصولات ما موجود باشد پس تصاویر مربوطه را برای شما  ارسال و در نهایت در مورد آنچه مورد نظر شماست توافق خواهیم کرد.

 پس از نهایی شدن موضوع سفارش فاکتور صورتحساب به شماره پیامرسان شما ارسال خواهد شد ولی همواره جهت ثبت قطعی و انجام سفارش واریز 30 درصد مبلغ فاکتور الزامی است.

اگر کاشی و یا محصول درخواستی شما در سبد محصولات ما موجود نباشد، سفارش شما را به بهترین شکل ممکن در مدت زمان توافق شده تولید خواهیم کرد، لازم به یادآوری است که تمامی محصولات ما بصورت کاملا سنتی و دستی  به روشهایی که از اساتید گذشته و پدارانمان آموخته ایم تولید میشوند.

پس از اتمام مرحله ساخت و تولید محصول و آماده شدن آن جهت ارسال، برای اطمینان خاطر شما و رویت محصول درخواستی تصاویر مربوطه به شماره پیامرسان شما ارسال خواهد شد و در صورت تایید، محصول بسته بندی و آماده ارسال می شود.

پس از اطمینان از صحت انجام سفارش تسویه مبلغ فاکتور جهت ارسال محصولات به آدرس قید شده در فاکتور الزامی است.

ارسال محصولات و لبخند رضایت شما.

در مورد وسیله و نحوه ارسال محصولات هماهنگی لازم با شما صورت خواهد گرفت تا با توجه به حجم، وزن و مقدار محصولات، ارسال آنها به ارزانترین و امن ترین روش ممکن به تمام نقاط ایران و حتی جهان انجام شود، لازم به یادآوری است که درتمامی موارد هزینه ارسال به هر روشی که توافق کنیم به عهده مشتری میباشد و در هنگام تحویل محصول در محل شما لازم به پرداخت است بعنوان مثال اغلب سفارشهای خرد بوسیله تیپاکس، اتوبوسها و یا سواری های بین شهری ارسال میشود که به ازای هر کارتن کاشی معادل یک متر مربع حدود ده الی پانزده هزار تومان هزینه دربر خواهد داشت و ارسال محموله های عمده توسط کامیونها و باربریهای بین شهری انجام میشود که قیمت ها به نسبت فاصله از شهر مبدا (اصفهان) متغیر بوده و در روز ارسال استعلام و به اطلاع مشتری خواهد رسید.

ارسال محصول